KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13027050
nr 1302 7050
Oidentifierad konstnär. Utsikt mot Gamla Stan, Signerad. Olja på duk, 60x72 cm
Utrop:
600 kr
måndag 20 januari 2020
kl 18:04:43
20 jan
Stockholm
Läs mer om Stockholm